Telefon
WhatsApp
Tokat esnafında Elitefest tepkisi!

Tokat Bakkallar, Manifaturacılar, Tuhafiyeciler Odası Başkanı Şaban Kaya, Tokat esnafının mağduriyetine yol açan etkinliklere rağbet gösterilmemesini istedi.

 

Tokat’ın şehir içi reklam panolarında yer bulan bir duyuru dikkat çekti. “Elitefest Tokat’a geliyor” dinelerek yapılan reklamda Tokat’ta otelin balo salonu kiralanarak 5 gün boyunca satış olacağı belirtiliyor. Kadın, erkek, çocuk, ev tekstili, tesettür giyim üzerine kışlık indirimlerle Moda Festivali olacağı duyuruluyor. 15 Kasım’da başlayan ve 19 Kasım’a dek ilimizde bir otelde gerçekleşen etkinliğe Tokat esnafının üyesi olduğu Tokat Bakkallar, Manifaturacılar, Tuhafiyeciler Odası Başkanı Şaban Kaya’dan tepki geldi.

 

            Söz konusu Elitefest festivalinin Tokatlı esnafın mağduriyetine yol açacak şekilde, Tokat’a katmadeğer bırakmayan, Tokatlının parasını şehir dışına taşıyan bir ortam oluşturduğunu vurgulayan Başkan Kaya, Tokat halkından bu tür ortamlara rağbet göstermemesini isterken, yetkililerden de bu tür etkinlikleri cazip göstermeyecek bir tavır beklediklerini ifade etti.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Tokat Nöbetçi Eczaneler

E-Bülten Aboneliği