Telefon
WhatsApp
Şehir Parkı’ndan Tokatlılar memnun

Tokat Şehir Parkı’na Hanımlar Kıraathanesi’nden sonra yeni bir sosyal alan ekleniyor. Kafe Bistro projesi şubat ayı sonuna tamamlanacak

Tokat Belediyesi tarafından 2022 yılında açılışı yapılan Şehir Parkı içerisinde Kafe Bistro Sosyal Tesis alanı hazırlanıyor. Şubat ayı sonuna doğru açılması planlanan Kafe Bistro Sosyal Alanı çalışmalarını yerinde inceleyen Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, insanların uğrak yerlerinden biri olacak projenin yapımına başlandığını belirtti.

 

Kafe Bistro Sosyal Tesis Alanı Projesi hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, “Halkımız 1,5 yıla yakın bu alanı kullanıyor. Gerek yürüyüş yollarıyla, dinlenme alanlarıyla ailelerimiz çocuklarıyla güzel vakitler geçiriyor. Şehir Parkımızda iki adet sosyal alan oluşturmayı planlamıştık. Bunlardan biri Hanımlar Kıraathanesi idi. Bu alanı hanım kardeşlerimiz çok yoğun bir şekilde kullanıyorlar. İçerisinde hanım kardeşlerimize yönelik onlarca etkinlik yapılıyor” dedi.

 

Başkan Eroğlu, diğerinin ise Kafe Bistro şeklindeki tesis olduğunu belirterek “Şehir Parkımız içerisindeki Devlet Su İşlerine ait kullanılmayan alan için projemizi oluşturduk. Kafe Bistro projemiz için ihalemizi yaptık ve şuanda yer teslimini yaparak iş yapımına başlanıldı. 100 günlük bir çalışma süreci ancak Şubat ayı sonu gibi biran önce bitirerek kullanıma açmayı hedefliyoruz. Bu alanın insanlarımızın uğrak yerlerinden biri olacağına inanıyorum. İçerisinde çok lezzetli ürünlerin tadıldığı çok modern bir alan olacak. Tokat’ımıza, şehrimize hayırlı olsun” diye konuştu.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Tokat Nöbetçi Eczaneler

E-Bülten Aboneliği