Telefon
WhatsApp
Altuntaş; 'Bu yapılan etkinlik Tokat’a ihanettir!'

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası 9. Komite Meclis Üyesi Günaydın Altuntaş, “Elitefest Tokat’a geliyor” etkinliğine sert tepki göstererek, “Düzenlenen etkinlik Tokat’a ve Tokatlı esnafa karşı yapılmış bir ihanettir” dedi.

 

Tokat’ta 15-19 Kasım tarihleri arasında özel bir otelde düzenlenen, kadın erkek, çocuk, tesettür giyim gibi birçok ürünün yer alacağı festivale Tokat esnafının yanı sıra, Tokat Ticaret ve Sanayi Odası 9. Komite Meclis Üyesi Günaydın Altuntaş da bir tepki gösterdi.

 

Tokat’ta onlarca mağaza ve işyeri varken böyle bir etkinliğin düzenlenerek esnafa büyük bir darbe vurulmasını hoş görmediklerini belirten Günaydın Altuntaş; “Yapılan bu etkinlikle ne amaçlanmıştır merak ediyoruz. Zaten esnaf zor şartlar altında işlerini yürütmekte, ekonomik olarak zor ayakta durmaktayken, bu organizasyonu yapanlar ve yapılmasına destek verenler bu etkinlikle adeta esnafa bir çelmede onlar takmıştır. Şehrimize Tokatlı esnaf katma değer sağlarken, kazandığı parayı yine Tokat için harcarken, bu etkinlikle verdikleri zararın farkında değiller mi? Tokatlı esnaf kardeşlerimiz zabıta ve vergi dairesi tarafından denetlenirken, bu etkinliği kim denetledi yada denetliyor acaba? Zabıta, vergi dairesi veya ilgili kurumlar gidip kontrol mü yapıyorlar?  Bize göre yapılan bu yanlıştır ve asla tasvip edilemez. Halkımıza da şunu ifade etmek isterim ki, lütfen alışverişini Tokat’ta yaşayan esnaflardan yapınız. Şunun bilinmesini isterim ki, bu gibi etkinlikleri yapanlar çekip gidecek ama iyi gününüzde, kötü gününüz de yine bizler burada olacağız, düğününüze cenazenize yine Tokat’ta yaşayan esnaflar gelecektir” dedi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Tokat Nöbetçi Eczaneler

E-Bülten Aboneliği